Kursy on line

Możliwość komentowania Kursy on line została wyłączona | Styczeń 5, 2016

Kurs języka hiszpańskiego

hola

Hiszpański, jakiego nie znajdziecie ani w książkach ani na kursach. Język hiszpański, jakim rozmawia się na ulicach, w barach i w domach w Hiszpanii. Proponuje konwersacje po hiszpańsku, rozmowy na każdy temat, kultura, polityka, zwyczaje, tradycje, jedzenie etc. Wszystko o Hiszpanii po hiszpańsku. Służę też pomocą uczniom i studentom. Razem rozwiejemy wątpliwości i rozwiążemy problemy.

Proponuje też hiszpański od podstaw, nauczymy się podstawowych zwrotów, słów i czasów tak żebyście mogli zacząć komunikować się w tym języku. Zadescargaletą mojego kursu jest to, że są to lekcje prywatne, dobrane do potrzeb każdego uczestnika. Dzięki połączeniu przez skypa mamy dużą elastyczność czasową, nie ma potrzeby wychodzenia z domu ani uczestniczenia w meczących kursach.. Zapytaj mnie o więcej informacji.

Kurs gotowania

cursococina

Proponuje wspólne gotowanie on line. Wybierz przepis z mojej strony i ugotujemy go razem (czekam też na propozycję Twoich dań). Połączymy się przez skypa i krok po kroku będziemy razem gotować.. Zapytaj mnie o więcej informacji.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy albo napisz do mnie maila (kasia@hiszpanskiejedzenie.com) i odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Imię:
E-mail:*
Jakim kursem jesteś zainteresowany/a:*
który z przepisów chcesz ugotować:
jaki poziom Cię interesuje:
Weryfikacja słowa :

Częste pytania FQ

Kurs języka hiszpańskiego

 • Jak będą wyglądały lekcje?

  Lekcje będą dobierane do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Uczestnik wysyła formularz zgłoszeniowy. Po darmowej pierwszej konsultacji z zainteresowanym ustalamy cele i harmonogram zajęć.

 • Ile kosztuje godzina lekcji?

  Godzina kosztuje 40 PLN.

 • Kiedy i w jakich godzinach dostępne są lekcje?

  Dni i godziny lekcji są elastyczne, dysponuje 7 dniami w tygodniu, od 9 rano do 9 wieczorem. W zależności od dyspozycyjności, po wcześniejszym ustaleniu.

 • Jaki sprzęt jest potrzebny żeby uczestniczyć w lekcjach on line?

  Potrzebny jest komputer z kamerą i mikrofonem oraz program Skype, uczestnik powinien tez posiadać konto email, ułatwi to komunikacje i przesyłanie potrzebnych materiałów.

 • W jaki sposób i kiedy dokonuje się płatności?

  Możesz zapłacić w systemie paypal kartą kredytową albo przelewem na konto.

Kurs gotowania

 • Jaki sprzęt jest potrzebny żeby uczestniczyć w kursie on line?

  Potrzebny jest komputer z kamerą i mikrofonem oraz program Skype, uczestnik powinien tez posiadać konto email, ułatwi to komunikacje i przesyłanie potrzebnych materiałów.

 • Jak będzie wyglądał taki kurs on line?

  Na początku zainteresowany uczestnik wysyła formularz zgłoszeniowy, tam zaznacza potrawę, którą chce ugotować razem ze mną. Poprzez maila wysyłam mu potrzebne składniki i umawiamy się na konkretny dzień i godzinę, łączymy się przez skypa i gotujemy razem w tym samym czasie.

 • Kiedy i w jakich godzinach dostępny jest kurs?

  Dni i godziny kursu są elastyczne, dysponuje 7 dniami w tygodniu, od 9 rano do 9 wieczorem. W zależności od dyspozycyjności, po wcześniejszym ustaleniu.

 • Ile kosztuje taki kurs?

  W zależności od przepisu i czasu, jaki musimy mu poświecić. Zapytaj mnie i na pewno dojdziemy do porozumienia.

 • W jaki sposób dokonuje się płatności?

  Możesz zapłacić w systemie paypal kartą kredytową albo przelewem na konto.

Opt In Image
Zapisz się na subskrypcje

Zapisz się na subskrypcje i dostaniesz posta na Twojego mail zawsze jak coś nowego wydarzy się na hiszpanskiejedzenie.pl